Rajd Flagi

Lista startowa

Osoby, które po raz pierwszy będą brały udział w turystycznym rajdzie samochodowym proszone są o zapoznanie się z samouczkiem rajdowym. 

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość
1.
Monika Zefirian
Ewelina Swędrowska
Rozdrażew / Krotoszyn
2.
Karol Nowak
Dorota Kolber
Swarzędz / Poznań
3.
Przemysław Osmański
Jakub Osmański
Swarzędz
4.
Karolina Osmańska
Bartłomiej Osmański
Swarzędz
5.
Tomek Szała
Lidka Szała
Tarnowo Podgórne
6.
Maciej Hanćkowiak
Jan Hańćkowiak
Bogucin / Swarzędz
7.
Karolina Tkaczyńska
Magdalena Trajdos
Xavier Tkaczyński, Kacper Tkaczyński
Swarzędz / Poznań
8.
Monika Wasiewicz
Piotr Wasiewicz
Gabriela i Wojciech Wasiewicz
Pobiedziska
9.
Krzysztof Ratajczak
Marta Ratajczak
Julka Ratajczak
Kliny
10.
Karolina Truskolaska
Aleksandra Wielik – Nowak
Poznań
11.
Eliza Maliszewska
Anna Masłowska
Poznań / Swarzędz
12.
Piotr Gabriel
Adam Kaczmarek
Adam Buraczewski, Agnieszka Kłos
Jerzykowo / Poznań
13.
Dorota Małyszka
Kamil Małyszka
Emilka Małyszka
Kobylnica
14.
Ryszard Pigla
Anna Pigla
Aleksandra Pigla, Adrianna Pigla
Pniewy
15.
Jacek Guzek
Krzysztof Kaźmierczak
Mateusz i Magdalena Guzek
Nowy Tomyśl
16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Maciej Młody
Swarzędz
17.
Michał Narzekalski
Marika Narzekalska
Swarzędz
18.
Paulina Handke
Marcin Grabowski
Poznań
19.
Sławomir Dukała
Anna Ciszak
Katarzyna Ciszak
Pniewy
20.
Rafał Mirosław
Hanna Gładych
Pniewy
21.
Maciej Olejniczak
Magdalena Drobińska
Poznań
22.
Przemysław Rokowski
Anna Lewandowska
Ida Rokowska, Ewa Rokowska
Swarzędz
23.
Karolina Leczkowska
Maria Binder
Swarzędz / Poznań
24.
Michał Chwalisz
Wiesława Chwalisz
Marcin Chwalisz
Bolewice
25.
Mateusz Halicki
Paweł Waśkowiak
Poznań
26.
Waldemar Nowak
Jarosław Hoppe
Grodzisk Wlkp/ Poznań
27.
Tomasz Słupski
Katarzyna Słupska
Wiktoria Słupska
Swarzędz
28.
Marek Skrzypiński
Martyna Poprawiak
Wiktoria Skrzypińska
Poznań / Swarzedz
29.
Robert Deimert
Violetta Olszakowska
Sandra Olszakowska
Poznań
30.
Krzysztof Rennert
Sabina Nowak
Poznań
31.
Sławek Okriak
Danka Trawińska – Okriak
Marcel Okriak
Pobiedziska
32.
Dariusz Stanisławski
Danuta Stanisławska
Marta Stanisławska, Jakub Stanisławski
Swarzędz
33.
Mateusz Cyl
Klaudia Cyl
Misia Cyl
Łowęcin
34.
Bogdan Stachowicz
Maciej Stachowicz
Ewa Stachowicz, Adam Stachowicz
Bełchatów
35.
Aleksandra Wrzesińska
Aleksandra Banach
Aga Wiltos, Anastazja Kosenko, Filip Wrzesiński
Swarzędz
36.
Aleksandra Gałdyńska
Marta Jaworska
Dorota Szwajka
Swarzędz
37.
Grzegorz Wrzesiński
Eliasz Banach
Segiusz Kosenko, Mikołaj Wrzesiński
Poznań
38.
Mateusz Łusiak
Natalia Łusiak
Krzysztof Chlebowski
Swarzędz
39.
Jakub Górny
Natalia Górna
Tarnowo Podgórne
40.
Agnieszka Grobelna
Sylwia Ratajczak
Rafał Grobelny, Krystian Ratajczak
Kicin / Bolechowo – Osiedle
41.
Tomek Szulczewski
Paweł Gregorek
Stanisław Gregorek, Franciszek Szulczewski, Antoni Szulczewski, Zosia Gregorek
Kruszewnia / Słupsk
42.
Anna Lesińska
Marta Sobaszkiewicz
Swarzędz
43.
Jakub Bednarczyk
Marta Zamęska
Swarzędz / Poznań
44.
Wiesław Wójcicki
Beata Wójcicka
Piotr Wójcicki
Gruszczyn
45.
Tomasz Wojciechowski
Agnieszka Czaykowska
Adam Wojciechowski, Marcin Wojciechowski
Swarzędz
46.
Jacek Ratajczak
Mateusz Ratajczak
Swarzędz
47.
Karol Bartoszczyk
Marta Bartoszczyk
Franciszek, Stanisław
Zalasewo
48.
Krzysztof Grys
Iwona Dobak – Sroka
Poznań / Jankowice
49.
Magdalena Tuczyńska
Paweł Tuczyński
Mariusz Ferdynand
Zalasewo
50.
Artur Tuczyński
Agata Tuczyńska
Maria Tuczyńska
Zalasewo
51.
Darek Tomaszkiewicz
Marta Wicher
Poznań
52.
Magdalena Kałek
Adam Kałek
Antoni Kałek
Gowarzewo
99.
Piotr Maciejewski
Piotr Dąbkiewicz
Zuzia Dąbkiewicz Weronika Zgoła
Swarzędz