Rajd Flagi

Lista startowa

Osoby, które po raz pierwszy będą brały udział w turystycznym rajdzie samochodowym proszone są o zapoznanie się z samouczkiem rajdowym. 

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość
1.
Maciej Portala
Lucyna Malendowicz – Portala
Anastazja Portala
Swarzędz
2.
Danuta Skarbińska
Arkadiusz Skarbiński
Olgierd Skarbiński, Nadia Skarbińska
Swarzędz
3.
Krzysztof Jakubowski
Katarzyna Jankowska
Marek Jankowski
Poznań
4.
Marta Augustyniak
Agnieszka Gałdyńska
Oliwia Gałdyńska, Maja Augustyniak
Swarzędz
5.
Bartosz Gałdyński
Łukasz Augustyniak
Oliwier Gałdyński
Swarzędz
6.
Przemysław Rokowski
Anna Lewandowska
Ida Rokowska
Swarzędz
7.
Krzysztof Ratajczak
Marta Ratajczak
Julia Ratajczak
Kliny

 

8.
Aleksandra Wrzesińska
Aleksandra Banach
Filip Wrzesiński
Swarzędz / Poznań-Zieliniec
9.
Grzegorz Wrzesiński
Eliasz Banach
Mikołaj Wrzesiński
Swarzędz / Poznań
10.
Mateusz Cyl
Dorota Małyszka
Kamil Małyszka, Klaudia Cyl & Michasia
Łowęcin / Kobylnica
11.
Filip Małyszka
Paulina Hoffmann
Emilia Małyszka
Kobylnica / Murowana Goślina
12.
Tomek Szulczewski
Agata Szulczewska
Franek Szulczewski, Antek Szulczewski
Kruszewnia
13.
Dagmara Szymańska
Konrad Michna
Poznań
14.
Karolina Leczkowska
Maria Binder
Poznań
15.
Tomasz Jędroszkowiak
Izabela Liebert-Jędroszkowiak
Stanisław Jędroszkowiak, Zofia Jędroszkowiak
Biskupice
16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Maciej Młody
Poznań
17.
Piotr Kruszewski
Katarzyna Kruszewski
Alex Kruszewski
Poznań
18.
Dariusz Stanisławski
Danuta Stanisławska
Marta Stanisławska, Jakub Stanisławski
Swarzędz
19.
Paweł Strykowski
Ewa Wysocka
Julia Rajmund, Dominika Rajmund, Jan Leśniak
Tarnowo Poggórne / Swarzędz
20.
Marek Skrzypiński
Wiktoria Skrzypińska
Martyna Poprawiak
Poznań
21.
Karolina Tkaczyńska
Magdalena Trajdos
Xavier Tkaczynski, Dominik Tkaczynski
Swarzędz / Poznań
22.
Przemysław Osmański
Karolina Osmańska
Bartłomiej i Jakub Osmańscy
Mosina
23.
Michał Narzekalski
Marika Narożna
Monika Akwarska, Maciej Olejniczak
Koziegłowy
24.
Magdalena Jaskowska
Karolina Zakrzewska
Alicja Jaskowska
Poznań / Toruń
25.
Przemek Zalewski
Beata Zalewska
Piotrek Zalewski, Wojtek Zalewski
Swadzim
26.
Urszula Małecka – Kaczor
Klaudia Warmke
Poznań
27.
Artur Tuczyński
Agata Tuczyńska
Maria Tuczyńska, Piotr Tuczyński
Zalasewo
28.
Szymon Niemier
Michał Niemier
Malwina Filipowicz, Michał Klupp
Poznań
29.
Tomasz Ptaszyński
Paulina Hojan – Ptaszyńska
Tarnowo Podgórne
30.
Magdalena Tuczyńska
Mariusz Ferdynand
Zalasewo / Poznań
31.
Tomasz Szała
Lidia Szała
Tarnowo Podgórne
32.
Krzysztof Wichtowski
Sergiusz Ławniczak
Julia Wichtowska, Anna Garsztkowiak
Swarzędz / Poznań
33.
Aleksander Matuszewski
Aleksander Kopiecki
Komorniki / Poznań
34.
Monika Zefirian
Ewelina Swędrowska
Jakub Nadstawski
Rozdrażew / Krotoszyn
35.
Dariusz Tomaszkiewicz
Beata Tomaszkiewicz
Koziegłowy
36.
Mateusz Jancy
Marta Jancy
Szymon Jancy
Poznań
37.
Karol Kosiński
Monika Kosińska
Marzena Pawlak-Wilk, Mariusz Wilk
Czarnków
38.
Oktawiusz Nowakowski
Mieczysław Nowakowski
Poznań
39.
Jacek Ratajczak
Mateusz Ratajczak
Swarzędz
40.
Karol Nowak
Dorota Nowak
Poznań
41.
Waldemar Nowak
Stanisław Nowak
Grodzisk Wlkp.
42.
Jakub Bednarczyk
Marta Zamęska
Swarzędz / Poznań
43.
Zuzanna Małyszka
Patrycja Małyszka
Swarzędz
44.
Szymon Miński
Paulina Mińska
Adam Miński, Kamil Miński
Paczkowo
45.
Anna Lesińska
Marta Sobaszkiewicz
Filip, Igor i Wojciech Lesińscy
Swarzędz
46.
Marcin Kawczyński
Artur Robakowski
Angelika Janicka, Dawid Janicki
Swarzędz / Poznań
47.
Krzysztof Wawrowski
Ania Wawrowska
Julia i Janek Wawrowscy
Swarzędz
48.
Piotr Zawada
Klaudiusz Zawada
Swarzędz
49.
Mateusz Łusiak
Natalia Łusiak
Swarzędz
50.
Tomasz Trafas
Joanna Trafas
Zofia Trafas
Kicin
51.
Karol Bartoszczyk
Marta Bartoszczyk
Franek Bartoszczyk, Stanisław Bartoszczyk
Zalasewo
52.
Łukasz Dziamski
Joanna Dziamska
Szymek Dziamski, Emilka Dziamska
Zalasewo
53.
Marta Imbierowicz
Łukasz Łuczak
Milena Łuczak
Biskupice

 

99.
Piotr Maciejewski
Piotr Dąbkiewicz
Weronika Zgoła, Zuzia Dąbkiewicz
Baranowo / Tarnowo – Podgórne